Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Celorepublikové finále soutěže Žij pohybem Praha 10.6. 2018 - 3x mistr 1x druhý vícemistr 

Zveřejněno 11.06.2018
sdílej článek         

Poslední závod sezóny 2018 jsme si opravdu užili a výsledky, které dosáhly naše pohybové skladby a fitness v republikovém finále nám Všem, závodníkům, trenérům, rodičům a fandům našeho klubu, udělaly na závěr sezóny velkou radost - jsme 3x Mistři celorepublikové ligy a 1x Více mistři pro rok 2018.

V ranních hodinách  zahajovala Celorepublikové finále Žij pohybem kategorie sport týmy, kde jsme měli ve věkové kategorii 15 - 25 let dvě želízka v ohni. 
Škoda jen, že starší fitness Chicas Espanõles musí závodit dle věkových pravidel proti mladšímu fitnessu Svatá šestka
 

3.místo liga A Chicas Espanõles ve složení Eliška Fajfrlíková, Nicole Tejcová, Hana Malánová, Barbora Bucháčková, Tereza Charvátová, Adéla Roudová, Anna Vopalecká a náhradník Eliška Pechmannová. 

2.místo liga B Svatá šestka ve složení Eliška Pechmannová, Eliška Marešová, Eliška Šnajdrová, Štěpánka Tomíčková, Kateřina Jiskrová a Emma Přibylová. 

Z výsledků našich fitnessů jsme měli opravdu velkou radost a přáli jsme si, ať se celý den nese v radosti z podaných výkonů našich svěřenců. 

Odpoledne přišla na řadu kategorie basic team, těsné pořadí v celkovém ligovém hodnocení avizovalo, že o titul Mistra ligy bude sveden velký boj. Pro trenéry to byl víc než krásný pocit, když viděli štěstím plačící Lichožrouty na stupni vítězů. 

Kategorie 8 -10 let
2.místo Lichožrouti
 s rozdílem 6 bodů na soupeře se stávají Mistři celorepublikové ligy pro rok 2018 
(Vanessa Balonová, Nela Boudová, Zora Boudová, Nela Bártová, Jana Mensová, Tereza Tycarová, Anna Marie Šebová, Marianna Kašová, Marie Steinbachová, Adéla Caderová, Karolína Smolová, Adriana Zemková, Anna Říhová, Barbora Tobrmanová, Barbora Trhlíková, Barbora Páníková, Natálie Hájková, Klára Bírová, Alena Duchková, Petra Mašátová a Petra Žákovcová)

Kategorie 11- 14 let
1.místo Plzeň žije sportem a další titul a pohár v této kategorii míří do našeho klubu, děvčata se též stávají 
Mistři celorepublikové ligy pro rok 2018 (Eliška Čulíková, Klaudie Gogolová, Simona Cinertová, Adéla Duchková, Monika Pelcová, Andrea Mírková, Linda Nguyen, Kristýna Keňová, Kristýna Šubrtová, Terezie Lomická a Kateřina Vorlová )

V podvečer v kategorii aerobic team show 11 - 13 let hájily barvy našeho klubu děvčata pohybové skladby Dana a Emil olympijská láska. Tři ligové závody před finálem přinesly absolutní shodu v bodovém hodnocení a tak bylo víc než jasné, kdo dnešní závody vyhraje, odveze si i titul nejvyšší. Úkol od trenérů zněl:" užijte si to". Po odcvičení přišla velká pochvala: " ať už to dopadne, jak chce, dnes jste podaly super výkon". A jak to dopadlo?

1.místo a titul Mistři celorepublikové ligy pro rok 2018 si vezou domů  Dana a Emil Eva Matějovičová, Veronika Hájková, Bára Kykalová, Sofie Lohrová, Nicol Hendrychová, Adéla Musilová, Denisa Čermáková, Barbora Hajžmanová, Janka Sýkorová, Barbora Žákovcová, Michaela Kajklová a Viktorie Hejlová.

Všem opravdu velká GRATULACE ! Děkujeme rodičům, fandům a hlavně trenérům za jejich trpělivou práci.