Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Další závod Česko se hýbe, Českomoravský pohár a Soutěžní aerobik master class  

Zveřejněno 17.03.2019
sdílej článek         

se konal 16.3. 2019 v Praze v hale základní školy Věry Čáslavské.

Další postupové kolo soutěže pohybových skladeb Česko se hýbe ve školách ČSH a Českomoravský pohár ČMP se konalo tentokrát v Praze. V dopoledních hodinách proběhl závod ligové soutěže Soutěžní aerobic master class SAMC, kde jsme měli opravdu hojné zastoupení hlavně v kategorii 8-10 let. Výsledky tohoto závodu naleznete ve výsledcích cvičení dle lektora. 


Českomoravském poháru  startovala již potřetí v této sezóně v kategorii jednotlivci 8-10 let Petra Mašátová a po malém záváhání obsadila krásné 2.místo z celkového počtu 12 závodnic v kategorii. 

V soutěži pohybových skladeb Česko se hýbe nám od posledního závodu přibyla konkurence, proto jsme z výsledků našich závodníků měli opravdu velkou radost.
V kategorii aerobik 8-10 let si skladba “Všude dobře, doma nejlépe.." (ve složení Alena Duchková, Zuzana Huclová, Barbora Páníková, Adéla Švarcová, Anna Marie Šebová, Barbora Šimáková, Barbora Tobrmanová, Barbora Trhlíková, Veronika Votavová, Eliška Vovesná, Magdaléna Lišková, Adéla Jedličková, Klára Bírová, Sára Poláková a Petra Žákovcová) vybojovala  2.místo. 

V kategorii aerobik 11-13 let skladba “ Ze školní lavice, hurá na kurzy” (ve složení Barbora Tobrmanová, Anna Marie Šebová, Eliška Čulíková,  Andrea Mírková, Kristýna Keňová, Monika Pelcová, Nela Bártová, Zora Boudová, Nela Boudová, Marie Steinbachová, Vanessa Balonová, Petra Mašátová, Adriana Zemková a Marie Braná) 3.místo. 
Vzhledem k tomu, že děvčata vyjela na závod ve velkém oslabení a na posledním tréninku jsme museli udělat dost velké choreografické změny, náš úspěch má tentokrát cenu zlata. Děvčata zvládla vše bez zaváhání, bohužel nám chyběl trochu výraz a nadšení, ale přemýšlet nad změnami a ještě se smát je někdy hodně těžké. Velká pochvala tomuto týmu za bojovného ducha. 

Gratulujeme. Maminkám patří poděkování za pomoc a podporu.