Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

I. VT Kladno 3. - 4. října 2020 

Zveřejněno 14.10.2020
sdílej článek         

druhý závod I. výkonnostní třídy se konal o víkendu 3.-4. října 2020 v Kladně.

S rouškami za přísných hygienických podmínek, s odstupy mezi závodním a diváckým sektorem ... to vše neodradilo dalšího organizátora tentokrát MK Kladno. Za to moc děkujeme, i nadále můžeme závodit v těchto nelehkých podmínkách. A každý závod si opravdu užíváme. 

I ten kladenský byl užitý a přinesl nám důvody k velké radosti:

Měli jsme zastoupení v kategorii kadet jednotlivci (11–13 let)Barbora Hajžmanová se probojovala do desetičlenného finále a po finálobvé sestavě osadila krásné 9.místo. 

V kategorii fitness aerobik performance 17 a více let si skladba „V rytmu Habanery“ (Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková, Hana Malánová, Nicole Tejcová, Annna Vopalecká) autorky Magdalény Husákové a Terezy Fajfrlíkové odváží i z Kladna stejně jako v Plzni krásné 2. místo. V hodnocení rozhodčích se na rozdíl od Plzně ukázaly tři jedničky a to byl důvod k velké radosti.

Důvodem k velké radosti  bylo i 3.místo aerobik fitness týmu Joker (Kateřina Jiskrová, Hana Malánová, Eliška Marešová, Eliška Pechmannová, Eliška Šnajdrová, Štěpánka Tomíčková, Emma Přibylová), v kategorii 17 a více let Aerobic Grande.  

Tentokrát jsme měli zastoupení i v kategorii tria 17 a více let, Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková, Eliška Pechmannová se postavily na start po delších peripetiích s karanténou  a z Kladna si odváží 3. místo. 

Všem děkujeme za reprezentaci klubu a moc gratulujeme za předvedené výkony.