Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness 2018 

Zveřejněno 10.10.2018
sdílej článek         

Přes 700 závodníků, kteří u nás patří mezi špičky v tomto sportu, se o víkendu 6.- 7.10. utkalo na Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech v pražské Areně Sparta.

A nechyběli ani závodníci našeho klubu. MČR pro náš klub bylo víc než úspěšné a máme radost, že nám závodníci postupují z nižších výkonnostních tříd do té nejvyšší a tam o sobě nechávají slyšet. 

V kategorii 11-13 let ženy do semifinále postoupila Viktorie Hejlová a nakonec obsadila krásné 10.místo.                  
V České republice v této kategorii závodí 102 děvčat, 10.místo na MČR je veliký úspěch. Viktorka v této věkové kategorii závodí prvním rokem, její soupeřky jsou mnohdy starší a zkušenější. Trenérskému duu T+E svým výkonem udělala velkou radost. 

Eliška Pechnnová v kategorii 14-16 let ženy překvapila obě trenérky a celou aerobikovou rodinu postupem až do finálové šestky. Zařadila se svým 6.místem mezi nejlepší šestku této kategorie v České republice. Naše radost byla nepopsatelná. 

kategorii ATS (Aerobic Team Show) pódiové skladby, které jsou divácky jedny z nejoblíbenějších, neboť závodnice ve svých sestavách ztvárňují motiv v daný příběh, jsme letos měli pouze jedno želízko v ohni, vzhledem k tomu, že nejstarší děvčata v letošním roce závodí v kategorii fitness II.VT..  
Naše barvy hájila skladba Dana a Emil olympijská láska ve složení Eva Matějovičová, Veronika Hájková, Bára Kykalová, Sofie Lohrová, Nicol Hendrychová, Adéla Musilová, Denisa Čermáková, Viktorie Hejlová, Barbora Hajžmanová, Janka Sýkorová, Barbora Žákovcová, Michaela Kajklová. 
Děvčata vybojovala krásné 2.místo a na titul vícemistrně České republiky v kategorii ATS pro rok 2018 jsme náležitě pyšní.

V tomto složení budou dívky závodit naposledy na soutěži Aerobik&fitness v Českých Budějovicích 11.11. V příštím roce některé děvčata uvidíme též v kategorii fitness a proto přejeme hodně úspěchů v nových týmech. 

Děkujeme všem za krásné výkony na MČR, byl to nádherný rok plný sportovního zlepšování. Rodičům za podporu a super fandění. A v neposlední řadě organizátorům FISAF.cz za nádherný šampionát.