Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmech 2022 

Zveřejněno 05.10.2022
sdílej článek         

se konalo 1. - 2. října 2022 v Brně.

1.- 2. 10. 2022 se konalo v Brně Mistrovství České republiky FISAF AEROBIC and FITNESS. Náš klub měl na tomto Mistrovství zastoupení ve čtyřech kategoriích, a to ve sportovním aerobiku a v kategorii fitness Aerobic Grande.

Na základě dosažených výkonů ve II. VT v kategorii youth ženy dostala možnost se tohoto mistrovství zúčastnit Janka SýkorováPo velmi pěkném provedení své sestavy obsadila 19. místo a dokázala, že v I. VT má své místo. 

Barbora Hajžmanová startovala na MČR tuto sezónu v kategorii sportovní aerobik youth ženy již podruhé, po loňském 18.místě se letos probojovala do finále a obsadila krásné 10.místo.

Youth duo Barbora Hajžmanová a Sofie Lohrová bylo na MČR nováčkem. Přestože se finálové kolo našemu duu moc nepodařilo a jak vyslovila jedna z trenérek:“ postup do finále byl za pět minut dvanáct“, ve finále děvčata předvedla kvalitní výkon a 6.místo na MČR je velkým úspěchem. 

Adult duo Barbora Bucháčková Eliška Fajfrlíková se bohužel nakonec MČR nemohlo zúčastnit pro zranění Barbory Bucháčkové, která raději šetřila zraněnou nohu na listopadové MS. Eliška Fajfrlíková měla možnost startu v kategorii adult ženy a tento start využila.  
I přesto, že choreografie pro duo není ideální do kategorie jednotlivci, dokázala se Eliška svým výkonem probojovat do finále. Nakonec obsadila v královské disciplíně, kterou kategorie dospělých žen je, nádherné 5.místoK tomuto krásnému umístění si Eliška odváží z Brna ještě diváckou cenu pro největšího "sympaťáka kategorie".

Kromě sportovního aerobiku měl náš klub zastoupení i v kategorii fitness týmů Aerobik Grande ve věkové kategorii adult. S choreografií DJ BOBO si Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková, Barbora Hajžmanová, Hana Malánová, Eliška Marešová, Štěpánka Tomíčková, Kateřina Jiskrová, Adéla Duchková a Anežka Havlíková odváží z Brna 3. místo.

Gratulujeme všem a děkujeme za Vaše krásné výkony. Poděkování patří též trenérům za jejich neustálou obětavou práci, rodičům za podporu nejen závodníků, ale i klubu. A v neposlední řadě děkujeme za podporu naší činnosti městu Plzeň a plzeňskému kraji. 

Poděkování náleží i pořadatelskému týmu One club Brnu a Českému svazu aerobiku. 

Přejeme hodně štěstí nominovaným závodníkům Barboře Bucháčkové a Elišce Fajfrlíkové v kategorii dua adult a fitness týmu DJ BOBO na Mistrovství světa, které se bude konat v 2.listopadu v Ostravě v aréně Gong.