Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku, fitness týmy a ATS 2019 

Zveřejněno 09.10.2019
sdílej článek         

se konalo v Praze UNYP ARÉNĚ 5. - 6. října 2019.

České jedničky ve sportovním aerobiku a fitness týmech se utkaly v dvoudenním klání o tituly mistrů republiky. Mezi nimi nechyběli ani plzeňští závodníci  z Aerobik klubu LADY Plzeň. 
Výkony závodníků zároveň prověřily připravenost reprezentantů na světový šampionátkterý se letos bude konat ve dnech 10. – 12. října v holandském Leidenu. Mezi reprezentanty budou hájit barvy ČR v kategorii adult tria plzeňské závodnice Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková a Eliška Pechmannová, které na Mistrovství České republiky vybojovaly 2.místo. A v kategorii duo junior Eva Matějovičová hostující v Aerobik team Praha spolu s Natálií Smíškovou, které též na MČR obsadily 2. místo

Plzeňským se na letošním šampionátu zadařilo. Poprvé v historii měl Aerobik klub LADY na šampionátu tak hojné zastoupení. Všichni závodníci a týmy fitness se probojovali do top desítky. 

V kategorii kadet duo si do Plzně přiváží 3. místo Barbora Hajžmanová a Viktorie Hejlová

Titulem druhý vícemistr ČR se též ověnčil tým Bonnie a Clyde (Simona Cinertová, Denisa Čermáková, Adéla Duchková, Klaudie Gogolová, Nicol Hendrychová, Michaela Kajklová, Marianna Kašová, Barbora Kykalová, Nell Královcová, Terezie Lomická, Adéla Musilová, Linda Nyguen, Anna Říhová, Karlína Smolová, Kristýna Šubrtová, Veronika Hájková, Barbora Žákovcová) v kategorii Aerobic team show 11 – 13 let.. 

Nepopulární 4.místo obsadila Eva Matějovičová v kategorii 14-16 let jednotlivci junior a  fitness tým Carmen (Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková, Hana Malánová, Nicole Tejcová a Anna Vopalecká) v kategorii aerobik performance adult. V tak velké konkurenci jaká na MČR byla, máme velkou radost i z takzvané nepopulární „ bramborové medaile“. 

V kategorii jednotlivci  kadet obsadila 6.místo Viktorie Hejlová 9.místo Barbora Hajžmanová, obě dvě se probojovaly do užšího finále, stejně tak jako Eliška Pechmannová, která obsadila 7. místo v kategorii jednotlivci junior.

8.místo obsadil fitness tým Avengers (Eliška Marešová, Eliška Pechmannová, Kateřina Jiskrová, Emma Přibylová, Eliška Šnajdrová a Štěpánka Tomíčková) v kategorii junior. Za svůj nejlepší výkon sezóny následovala velká pochvala od trenérů a odměna i co se týká známek od rozhodčích. 

Reprezentace města Plzně a klubu na MČR se závodníkům povedla na jedničku. Všem závodníkům náleží poděkování za vzornou reprezentaci a VELKÁ GRATULACE. Poděkování patří i trenérkám za jejich vzornou práci celou sezónu.
A v neposlední řadě i všem rodičům za velkou podporu.