Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Republikové finále soutěže Česko se hýbe ve školách  

Zveřejněno 08.06.2019
sdílej článek         

se konalo v Praze v hale Sparta 7.6..

Hala Sparty v Praze v Libni praskala ve švech. Konalo se zde republikové finále soutěže pohybových skladeb Česko se hýbe ve školách. Celkově se finále zůčastnilo 2 000 závodníků a my jsme pyšní, že se naše pohybové skladby do finále probojovaly a dokonce do A kategorie. 

A jak vše dopadlo?

V konkurenci 21 týmů se na skladba "Všude dobře doma nejlépe" ve složení Veronika Bártová, Alena Duchková, Zuzana Huclová, Barbora Páníková, Adéla Švarcová, Anna Marie Šebová, Barbora Šimáková, Barbora Tobrmanová, Barbora Trhlíková, Veronika Votavová, Eliška Vovesná, Magdaléna Lišková, Adéla Jedličková, Klára Bírová, Sára Poláková, Petra Žákovcová na krásném 6. místě v kategorii 8-10 let aerobik. Zařadili jsme se tak do top šestky. 

Zahanbit se nedaly ani starší kolegyně a aby to mladším nebylo líto, jak se říká " držely basu :)". V konkurenci 17 týmů v kategorii 11- 13 let aerobik i skladba "Ze školní lavice hurá na kurzy" ve složení Barbora Tobrmanová, Anna Marie Šebová, Eliška Čulíková,  Andrea Mírková, Kristýna Keňová, Zora Boudová, Nela Boudová, Tereza Tycarová, Adéla Caderová, Marie Steinbachová, Vanessa Balonová, Jana Mensová, Petra Mašátová, Adriana Zemková a Marie Braná 6. místo. 

Děvčatům gratulujeme.

Finále Českomoravského poháru bylo organizátory posunuto až na říjen 2019, v rámci republikového finále Česko se hýbe se konalo další postupové kolo. 
1. místo obsadila Barbora Trhlíková
8. místo Barbora Páníková
Baruška Páníková měla dnes premiéru, v konkurenci 16 závodnic máme z umístění velkou radost. Děvčatům gratulujeme a držíme palce ve velkém finále.