Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Aerobic team show 25.4. 2024 

Zveřejněno 26.04.2024
sdílej článek         

Na první závod FISAF.cz Aerobic team show ATS jsme se vypravili ve čtvrtek 25.4. 2024. Závod se konal v krásné hale Praha Řepy a našemu týmu Barve Princess šlo tentokrát o nominaci na Mistrovství České republiky ATS.

Do Prahy jsme bohužel přijeli oslabeni. Nemoc si nevybírá a tak jsme se museli obejít bez jedné členky týmu. To nám však přineslo velkou změnu.
Věkový průměr týmu bohužel nevyšel do původně přihlášené kategorie 8 - 10 let o čtyři desetinky. Byli jsme tedy dle stávajícího věkového průměru přesunuti do kategorie 11-13 let. Tam pravidla ale nedovolují povinný prvek kliky tzv. "na kolenou", což pro náš tým byla velká výzva. Zvládneme "pánské kliky"? A hlavně udržíme myšlenku o změně? 

Vše dopadlo na jedničku. Na tu jsme sice nevystoupali, ale i z 2.místa jsme měli obrovskou radost v takové konkurenci starších děvčat. O co více choreografie Brave princess si vybojovala nominaci na MČR ATS, které se bude konat začátkem června v Brně.  

Na závěr bychom ještě jednou chtěli poděkovat mamince paní Šárce Hajšmanové, která našim Rebelkám připravila na závod veliké překvapení. Bedna s nápisem REBELKÁM PRO ŠTĚSTÍ ukrývala 12 uháčkovaných medvídků na krku se čtyřlístkem a nápisem jména každé naší závodnice. Děvčata měla opravdu velikou radost. Děkujeme. 

Poděkování patří i trenérkám a všem rodičům za velkou podporu našeho týmu.