Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

O nás

V roce 1989 bylo otevřeno v Plzni na Borech Sport studio V+Š, hodiny aerobiku pro dospělé zde vedla cvičitelka, bývalá moderní gymnastka a zakladatelka klubu Eva Fajfrlíková.

Klub byl založen v roce 1998. Zpočátku byly v nabídce pouze různé formy komerčního aerobiku pro děti, mládež a dospělé s cílem probudit v klientech pozitivní vztah k pohybu.

V roce 2003 byla odstartována naše soutěžní činnost účastí na republikovém festivalu pohybových skladeb ASPV v Hradci Králové.  Vedle rekreačního - komerčního aerobiku vznikají soutěžní týmy pohybových skladeb a sportovního aerobiku.

Závodnice našeho klubu se velice úspěšně zúčastňují soutěží pohybových skladeb aerobiku po celé republice od pohárových soutěží až po Mistrovství České republiky.

Velice úspěšní jsou i naši závodníci ve sportovním aerobiku od nejnižších výkonnostních tříd až po kvalifikační soutěže, MČR, ME a MS. Náš klub se může pochlubit úspěšnými závodníky ME a MS a reprezentanty České republiky ve sportovním aerobiku.

Jsme nejúspěšnějším plzeňským klubem registrovaným
v Českém svazu aerobiku a fitness FISAF.CZ.

Vedle závodních týmů si v klubu mohou zacvičit dospělí i děti v hodinách komerčního-rekreačního aerobiku. Jsme střediskem celorepublikového projektu všeobecné sportovní přípravy předškolních dětí a dětí mladšího školního věku Děti na startu.