Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Pódiové skladby, ATS - závodní týmy

Pódiové skladby - soutěže v pódiových skladbách aerobiku, navazují na tradice hudebně - pohybových kompozic v České republice. Chápeme je jako schopnost předvést skladbu skupinou cvičenců jako souvislé dynamické cvičení na hudbu s charakteristickým námětem, který ztvárňujeme pohybem. Soutěží se v kategoriích 4-7 let,  8-10 let,  11-13 let,  14-16 let a  17 a více let.

V klubu připravujeme závodníky pódiových skladeb ve dvou výkonnostních třídách. V I. výkonnostní třídě FISAF.CZ v soutěži Aerobic Teams Show (ATS). Vyvrchlením ATS je Mistrovství České republiky. A v kategorii basic, jde o pohárové nebo ligové soutěže a vrcholem jsou celorepubliková finále

Děti závodních týmů pódiových skladeb ATS trénují 3x týdně, basic týmy 2x týdně. Tréninky obsahují nácvik pódiové skladby, rozvoj motoricko – funkčních schopností, rozvoj flexibility, koordinace, obratnosti a síly. Závodníkům, kteří mají pouze 2x týdně trénink, doporučujeme lekce děti v kondici:

 

Kromě pravidelných tréninků jsou pro závodní týmy pořádána i víkendová a prázdninová soustředění, která jsou povinná, stejně tak jako účast na klubem vypsaných soutěžích.