Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

Mistrovství Čech Czech Dance Tour 

Zveřejněno 15.05.2024
sdílej článek         

se konalo 10.5. 2024 Litoměřicích.

Soutěž Czech Dance Tour jsme v letošním roce vyzkoušeli poprvé. O to více nás překvapila nominace na Mistrovství Čech, kterého jsme se zúčastnili s velkým očekáváním. Přece jen se hodnocení liší od hodnocení na soutěžích aerobiku. 


Velkým překvapení a samozřejmě obravskou radost přineslo 1. místo choreografie Brave princes,  titul Mistrně Čech kategorie děti FIT dance velké týmy si z Litoměřic odváží Elen Bártová, Ella Frieslová, Sofie Frieslová, Barbora Hajšmanová, Michaela Němcová, Štěpánka Kážová, Sára Fillo, Kristýna Šelmátová, Tereza Tůmová a  Agáta Sinkulová.

Choreografie LADY GAGA v kategorii junior FIT dance vybojovala 4. místo. Tým ve složení Alena Duchková, Veronika Bártová, Justýna Horká, Barbora Páníková, Barbora Šimáková, Adéla Švarcová a Veronika Votavová dostal velkou pochvalu od trenérů. Děvčata zacvičila bez chybičky, sestava měla energii, ale bohužel charakter choreografie fitness týmu není tak výpravná a divadelní jako choreografie Aerobic team show. Na víc děvčata se poprala o cenné kovy              v kategorii velkých týmů, i když by odpovídala týmům malým. Byla to naše nová zkušennost. 


Všem závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu.