Facebook YouTube Instagram Rajče.net
FISAF.cz Česko se hýbe TVcom.CZ

První závod podzimní sezóny I.VT Plzeň 30.9. - 1.10. 2023 

Zveřejněno 08.10.2023
sdílej článek         

Náš klub měl tu čest uspořádat v Plzni po dvou letech závod pro první výkonnostní třídu, který byl posledním závodem před blížícím se Mistrovství České republiky, které se bude konat 14.10 v Kladně.

 

V Plzni se sjela špička sportovního aerobiku a fitness.
Bylo nám velice líto, že do závodu pro zranění a nemoci nastoupily pouze dvě domácí závodnice Eliška Fajfrlíková v královské kategorii ženy adult a Janka Sykorová v kategorii ženy youth. 

Eliška Fajfrlíková si před domácím publikem vybojovala krásné 3. místo a my ji přejeme mnoho štěstí v nadcházejícím MČR, ale i Mistrovství světa, které se bude konat 26.10. v Belgii v Gentu. 

Janka Sýkorová obsadila 15.místo, podala se svou novou sestavou krásný výkon, za který sklidila pochvalu od svých trenérek. V kategorii youth ženy v první výkonnostní třídě závodí prvním rokem a teprve sbírá zkušennosti. I Jance přejeme hodně úspěchů v nadcházejících šampionátech nejenv kategorii ženy youth, ale i v kategorii aerobik fitness grande, ve které se svými kolegyněmi z týmů utká o drahé kovy na MČR, ale i na MS.

Mrzí nás, že v Plzni nemohlo startovat naše duo youth ve složení Barbora Hajžmanová a Sofie Lohrová a fitness aerobik grande s choreografií LARA CROFT, bohužel zdravotní stav některých členek týmů nedovolil start. Přejeme děvčatům, aby zvládly přípravu na MČR a hlavně na Mistrovství světa.

Závod v Plzni se nám organizačně podařil zvládnout na jedničku.,Závodníci, trenéři, rozhodčí, ale i diváci odjížděli z Plzně velice spokojeni. Rádi bychom poděkovali celému organizačnímu týmu, rodičům a především za velkou podporu město Plzně, díky ní si z Plzně odváží všichni závodníci malou cenu a kásné medaile.